12.juuni laat “Põlvamaaalt Põlvamaale”

Avaldatud: 11 juuni, 2010

Põlvas 12. juunil toimuval laadal „Põlvamaalt Põlvamaale“ on ühises telgis esindatud seitse Põlvamaa Rohelisema märgitooteid ja teenuseid pakkuvat ettevõtet.

Rohelisem märk tähistab kohalikke looduslikke tooteid Põlvamaa taludest ning väikeettevõtetest. “Paljud tunnevad Põlvamaa tooteid, kuid nüüd on võimalik oma kodukandi tootjatega kohtuda ja toodete omaduste ja kasutamise kohta otseselt nõu küsida ning pakutavat maitsta”, rääkis projektijuht Tiiu Marran.

Laadal on esindatud Pesa omakandi road, Zerna ökotalu teravlijatooted, Sikahansi mädarõigas, Orapera Ökotalu teed ja taimed ning Süvahavva talu teed, maitsesegud ja käsitöö.
Pesa pakutab põlvamaisest toorainest suupisteid. Laadale otsustati kaasa teha kodusel rukkileival mädarõika-peedi kreemi ning linakukli suupistet porgandi-küüslauguvõidega. Neid tooteid on seekord võimalik ka kaasa osta.

Põlvamaa Rohelisem märk ühendab Põlvamaa looduslikust toorainest ja kohapeal tehtud kvaliteetseid tooteid ja teenuseid. Praeguseks on märgiga liitunud üle paarikümne Põlvamaa ettevõtja.

Tiiu Marran
pak@polvamaa.ee
53480003
Põlvamaa Arenduskesksus