Märgikandjad

Rohelisem Põlvamaa märgikandjad

Kõik
Teenused
Sündmused
Tooted

Ilmavald OÜ

Ilmavald OÜ pakutavate teenuste ja toodete nimekiri on pikk - hobumatkad, hobuvankrisõidud, saanisõidud, toortatrapadjad rahustavate ürtide ja Himaalaja kaljusoolaga, raskustekid, lambavillatooted, kanuumatkad, glämping puhke-ja virgestusala koos välispa ja saunakompleksiga.

Loe rohkem

Süvahavva Loodustalu OÜ

Mahe tee-ja maitsetaimede kasvatamine ja töötlemine.

Loe rohkem

Ene Rinne FIE

Kaltsuvaipade kudumine erinevatest taaskasutatavatest materjalidest.

Loe rohkem

MTÜ Põlvamaa Tsõõrimajandus

Toiduringluskapi haldamine Põlvas ning toiduringluse eestvedamine ja edendamine Põlvamaal.

Loe rohkem

OÜ Lokko Talu

Lokko Talu pakub huvilistele erinevaid loodusmatkasid - jalgsimatkad, jalgrattamatkad, kanuumatkad, raftimatkad, SUP-laua matkad. Kõik pakutavad matkad on loodust säästvad ja tervist edendavad.

Pakutakse ka majutust. Selle tarbeks on vana palkait renoveeritud puhkemajaks, kus on kuni 18 majutuskohta. Lisaks saun ja väliköök.

Loe rohkem

Agrieta OÜ

Ettevõtte tegevusaladeks on omatoodangu - käsitöö, hoidised, küpsetised müük ja pärimusretseptide järgi valmistatud talutoidu catering teenuse pakkumine. 
Lisaks pakutakse ka majutusteenust ning vana ja väärikas suitsusaun ootab saunalisi.

Loe rohkem

FIE Irja Suvisild Zusanli Loodusteraapiad

Ettevõte tegeleb Põlvamaal kasvatatud ravimtaimedest looduskosmeetika toodete valmistamisega. Tooted on 100% naturaalsed. Peamiseks tooterühmaks on salvid, brändinimega Irja Salvid.
Lisaks pakutakse loengute ja õpitubade läbiviimist.

Loe rohkem

OÜ Hõbepõllu

Talu põhitegevusala on mahemunade müük ning hooajaliselt ka mahekanade müük. 
Lisaks on talus nii ristandlihaveised liha saamise eesmärgil kui tõuveised aretuseesmärgil. Müüakse pidevalt kontrollitud tervisega maheveiseid.
Hõbepõllu OÜ tegeleb ka ratsutajate väljaõppega ning huvilistel on võimalik õppida lihtsalt ratsutamisest kui võistlemisest. Lisaks õpetatakse lastele nii rakendit kui noorhobustega tegelemist.

Loe rohkem

Jõhkasoo meetalu

Jõhkasoo talu tegeleb juba kolmandat põlve mee tootmise ning müügiga.

 

Loe rohkem

Livia OÜ

Livia OÜ on pereettevõte, mis tegeleb mee tootmise ja müügi, mesilasemade kasvatamise ja müügi ning mesilasperede kasvatamise ja müügiga.                           

Loe rohkem

Meistrite Kool OÜ

Meistrite Kool OÜ on tegutsenud alates 2012.a. valdavalt koolituse valdkonnas.
Fookuses on olnud täiskasvanute täiendõpe enesejuhtimise ja muutuste efektiivsemaks läbiviimiseks, pikemaaegsete arenguprogrammide väljatöötamiseks koolide, lasteaedade, valdade ja linnavalitsuste, ettevõtete töötajatele.
2016.a. registreeris ettevõte oma tegevuse põhikohaks Järve 8, Mehikoormas ning võttis suuna tegevust laiendada Kagu- Eestis sh Peipsimaal ja elavdada ning mitmekesistada siinset maaelu.

Loe rohkem

Marjarull OÜ

Marjarull OÜ tegeleb koduaia marjadest, puuviljadest tervislike maiustuste ja snäkkide käsitööna valmistamisega.

 

Loe rohkem

OÜ Kingu Marjad

Ettevõte tegeleb marja-, puu- ja köögivilja kasvatamisega, millest valmistatakse täismahlasid.
Lisaks pakutakse mahlapressimise teenust.

Loe rohkem

Kagureis OÜ

Kagureis OÜ-le kuuluv Pesa hotell tegeleb turismivaldkonnas ning teenusteks on: majutus, toitlustus, cateringi teenuse osutamine ning minispaa teenuste osutamine. Lisaks sellele ollakse Kagu-Eesti kaugtöövõrgustiku KUPLAND liige ning pakutakse võimalust kaugtööd tegema tulla nii üksikklientidel kui ka suurematel seltskondadel.

Loe rohkem

Põlva Haigla

Põlva haigla näol on tegemist üldhaiglaga, mille põhieesmärgiks on tervishoiuteenuse osutamine. Lisaks tervishoiuteenustele osutab Põlva haigla ka sotsiaalset ja tööalast rehabilitatsiooniteenust. Pakutakse ka koolitervishoiu teenust ning haigla vaimse tervise kabinetis pakutakse psühhiaatrilist abi lastele ja noortele.

Haigla juurde kuulub ka esmatasandi tervishoiuteenuseid pakkuv esmatasandi tervisekeskus koos perearstide ja pereõdedega.

Loe rohkem

Raja talu (FIE Tarvo Siilaberg)

Raja talu tegeleb mee tootmise ja müügiga, mis on kogutud puhtast Põlvamaa loodusest. Metsades, raiesmikel ja võsades kasvav korjetaimestik on liigirikas ja suure nektariproduktiivsusega, mis soodustab mesilasperede arengut kevadel ja annab olulise osa meekorjest suvel.

Loe rohkem

OÜ Mikko talu

Ettevõtte tegevusaladeks on iluaiandus, aiaturism (Jalutuskäik Mikko talu Südamete aias koos perenaisega), oma aias kasvavate taimede paljundus ja aiatoodete müük, käsitöö müük, ruumide rent, kodumajutus.
Lisaks pakutakse koduleiba ning olulisel kohal on ka vana mööbli uuele elule aitamine ja selle tuunimine.

Loe rohkem

FIE Reet Pettai

Loodusvärvidega värvitud lõnga ja kudumite valmistamine. Kudumid on kootud käsitsi, tagades suurema elastuse ja pehmuse.
Lõng on valmistatud Süvahavva villavabrik-muuseumis. Lambavillale on võimalik lisada ka teisi villasid (näiteks koeravill), et parandada lõnga omadusi.
Villast valmistatud toodete omadused: 100% looduslik, taastuv materjal, biolagunev, suure niiskuse imavusega, mustust hülgav, ohutu inimestele ja koduloomadele. 

Loe rohkem

Tamme Galerii (MTÜ Aade)

Ettevõtte tegevusaladeks on maalimine lõuendile, puidule, puidust ehete valmistamine, kudumite valmistamine kohalikust lambavillast, käsitööna linaste kleitide valmistamine, disain ja etnoloogia.
Lisaks maalikursused ja käsitöökursused, sündmuste korraldamine Tamme talus.

Loe rohkem

Postitee Kuld

Väärt Asi OÜ on loodud augustis 2022 eesmärgiga toota pere-ettevõttes jätkusuutlikkuse põhimõtteid järgides kvaliteetset mett. 2023. aastal saadi Põlvamaa liigirikkast looduskeskkonnast esimene toodang, mida pakume kaubamärgiga „Postitee Kuld“.

Loe rohkem

Ecosauna Project OÜ

Ecosauna Project OÜ tegeleb töötleva tööstusega - kokkupandavate puitehitiste tootmine: saunad, kämpingmajad, kümblustünnid.

Loe rohkem

Talutoit OÜ

Tillu on Põlvas asuv talupood, pagar ja kohvik. Talupoest saab osta ainult Eestimaist väiketootjate toodangut. Paljud talupoes müüdavad tooted on kohalikku päritolu, olles tunnustatud kas Põlvamaa Rohelisema märgise või Uma Mekk märgisega. Kondiitri- ja pagaritooted valmistatakse algusest lõpuni ise kasutades võimalikult kohalikku ja eestimaist toorainet. 
Mõned Tillu pagaritooted on ka saanud Uma Mekk märgise (peedipätsid tatrajahust tumeda sokolaadiga, Tillu kohupiimakook) ja mitmeid aastaid ollakse Eesti Toidutee liige.
Kohvikus pakutakse ausat toitu kasutades head kvaliteetset toorainet, millest päris suur osa saadakse kohalikelt tootjatelt.

Loe rohkem

Figuraata OÜ

Figuraata OÜ tegeleb aia- ja metsasaaduste varumise, töötlemise ja pakendamisega.
Valmistatakse ka hapukapsast, mis on osutunud eriti populaarseks tooteks.

Loe rohkem

Piirimäe OÜ

Piirimäe OÜ kasvatab maheköögivilju, ennekõike küüslauku. Kuna põllumaad on väga vähe, on kõik sammud väga hoolikalt läbi mõeldud.
Lisaks küüslaukude kasvatamisele laiendatakse tegevust jõudumööda ka teiste köögiviljade kasvatusele - tšillipipar, mugulsibul jne.

Loe rohkem

MTÜ Peri Külaselts

Peri Külaseltsi eesmärk on Peri külakogukonna liitmine, külaelu edendamine, ürituste korraldamine, taaskasutuse, kodumajanduskultuuri (hoidistamine) ja keskkonnasäästlikkuse propageerimine.

Loe rohkem
eu