Suvi, suvi, ..

Avaldatud: 18 august, 2020

Suvi on olnud Põlvamaa Rohelisema Märgi ettevõtjatele tegus.

Aasta on olnud keeruline, mitmepalgeline ja palju väljakutseid pakkuv. Elujõulised on need, kes suudavad kohaneda, leida hetkeolukorras sobivaid turunduskanaleid ja painutada ning olla paindlikud.

Muusikal „Vana Vanker“ pakkus Põlvamaa ettevõtjatele suurepärase võimaluse teha end nähtavaks tuhandetele kodumaistele klientidele.  Kõik ettevõtjad, kes nn kohalikul laadal osalesid on jaganud ainult positiivseid kogemusi ja ootavad järgmist suve, et olla kohal veel suuremalt. Külalaadal olid esindatud Irja Suvisild salvide,  Ala Juusa mahlad ja keedised, Marget Rüütli käsitöökarpid, Taevaskoja Meejaam maitsva meega, Kõlleste Garlic küüslaugu ja sellest valmistatud toodetega. Pop-up kohviku „Kurepesa“  menüüst võis leida Siidrikoja õunamahlasid.

Ökofestival sai 15aastaseks. Seda ägedat sündmust olid tähistamas ka Põlvamaa Rohelisema Märgi ettevõtjaid ja nende sõbrad. Ökofestivalil olid esindatud ca 10 märgikandjat. Külastajad said kaasa osta maitsvaid põlvamaiseid kvaliteettooteid. Meie märgitooted on saanud tuntuks ja tunnustatud toodeteks. Meil on, mille üle uhkust tunda.

Loodame, et suudame koostöös viirusega ette võtta veel ägedamaid tegemisi, külastada erinevaid ettevõtteid naaber maakondades ja innustuda teiste tegemistest.

Hoiame siis pöialt.